“Bizi Tercih Edenler.”9 Yorum Bulunuyor

  1. NESLİHAN & SERCAN 7 TEMMUZ 2018
    Herkese merhaba, yeni evlenecek çiftlerimize şimdiden kolay gelsin. Bizim düğünümüz dün akşam gerçekleşti.Kendi düğünümüz diye söylemiyorum ama, herseyin bu kadar mükemmel olduğu ve bu kadar eğlendiğimiz başka bir düğün daha görmedim desem yeridir, valesinden,fotoğrafçısına,müzisyeninden garsonlarına kadar herkes o kadar güler yüzlü ve enerjiklerdi ki bizim stresimizi üzerimizden almaya o kadar yardımcıydılar ki hepsine burdan da ayrı ayrı tesekkür ediyorum. Ve tabiki ÖZKAN bey, bizim istediğimiz ve beklediğimiz herşeyin daha da mükemmelini yapan, bir saniye yanımızdan ayrılmayan, herseyi en ince detayına kadar organize ederek hiçbir aksaklığın hiçbir eksikliğin yaşanmaması için tüm içtenliğiyle koşturan, extra istediğimiz herşeyi koşulsuz şartsız kabul ederek herşeyin bizim hayal ettiğimiz gibi olmasını sağladığı için kendisine binlerce kez tesekkür ediyoruz. Kendinizi sadece mekanın ambiyansına ve Özkan beyin samimiyetine bırakarak, hayal ettiğinizden bile güzel bir düğün istiyorsanız tam yerindesiniz…

  2. Oğlum için bir kaç mekan araştırdım.Bu mekanı tercih etti ve tam istediğimiz gibi bir düğün yaptık.Yaklaşık 450 kişilik yemekli bir düğün oldu.Yemeklerin servisi,sunumu tadı çok iyiydi.Hatta davetli sayısı çok olduğu için bize ek masa konusunda yardımcı oldular.Işıklandırmayı oğlum ayarladı ve tam istediği gibi oldu.Her masaya çiçekler konulması çok güzeldi.Orkestra bizi çok eğlendirdi.Ulaşım olarak zorlanma yaşamadık.Otopark hizmeti var. Davetlilerimden memnuniyetsizlik üzerine geri dönüş almadım.Memnun kalmışlar.Garsonların ilgisi çok iyiydi,çok alakadar oldular.Bu mekanı bahçesi çok geniş diye tercih ettik. Yiğenim de burada düğün yaptı onlarda çok memnun kaldılar. Her şey güzeldi.

  3. mekan kır mekanı ve buyuk organızasyonlara uygun bır mekan mekanı ozellıkle arastırmalarım sonucu ulasımı rahat dıye sectım ve mekanın organızasyonundan çok memnun kaldım. müzik sıstemı ve pıst alanı mekana çok uygundu. ışıklandırması çok ıyıydı yemeklı gerceklestırdım dugunumu 400 kişiliktı ve hızmetlerı ve sunumları benı kesınlıkte tatmın ettı şık ve duzenlı bır mekan.

  4. Öncelikle tercih sebebim ulaşımın rahat olması ve açık alan olmasıydı. 1000 kişilik bir kapasitesi var fakat ben 500 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim masa düzeni süslemeler gayet hoştu. Fiyatı uygun, toplu taşıma aracı var, yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim ve yemekleri lezzetliydi. Gelin odası temiz ve konforluydu pist alanı geniş ve rahattı.

  5. Fiyat Performans ortalamasına baktığım zaman hakkını verdiklerini düşünüyorum. rahatlıkla herkeze önerebileceğim bir mekan. yetkili ve çalışanlardan ayrıca memnun kaldım mekanın kendi ikramları var misafirlerimize sunulan ancak kına organizasyonu olduğu için biz de ikramlarımızı sunduk. mekan oldukça ferah Mekanın iç kısmını kullandım bahçeside mevcut ve bir bitün olarak görsel açıdan gayet güzel bir görüntüsü var. masa düzeni süslemeleri gayet uygun vegüzeldi. lokasyon olarak ise oldukça kolay bulunabilecek bir mekan. hem şahsi araçla hem de toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilir.

  6. Mekanın yapısı çok hoşumuza gitti. kokteyl tarzı olan kır düğünü konseptinde ki organizasyonumuzda yaklaşık 350 kişi konuğumuz oldu. yetkili ve çalışanlardan da oldukça memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik konseptte uygundu.

  7. 400 kişilik kokteyl tarzında olan düğünümde herseyden memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik güzeldi. lokasyın olarak kolay bulunabilen bir mekan. yetkili ve çalışanlardan memnun kaldık. konuklarım memnun kaldı tavsiye ederim.

  8. disiplinli ve organize fiyatı makul bir mekan kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut görsellik açısından gayet güzel masa düzeni süslemeler orta düzeyde hizmet kalitesine göre fiyatı normal ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut otoparkı mevcut orkestra fena değildi tercih sebebim ulaşımı rahat olmasından dolayı tercih ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir