“Bizi Tercih Edenler.”7 Yorum Bulunuyor

  1. disiplinli ve organize fiyatı makul bir mekan kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut görsellik açısından gayet güzel masa düzeni süslemeler orta düzeyde hizmet kalitesine göre fiyatı normal ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut otoparkı mevcut orkestra fena değildi tercih sebebim ulaşımı rahat olmasından dolayı tercih ettim

  2. 400 kişilik kokteyl tarzında olan düğünümde herseyden memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik güzeldi. lokasyın olarak kolay bulunabilen bir mekan. yetkili ve çalışanlardan memnun kaldık. konuklarım memnun kaldı tavsiye ederim.

  3. Mekanın yapısı çok hoşumuza gitti. kokteyl tarzı olan kır düğünü konseptinde ki organizasyonumuzda yaklaşık 350 kişi konuğumuz oldu. yetkili ve çalışanlardan da oldukça memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik konseptte uygundu.

  4. Fiyat Performans ortalamasına baktığım zaman hakkını verdiklerini düşünüyorum. rahatlıkla herkeze önerebileceğim bir mekan. yetkili ve çalışanlardan ayrıca memnun kaldım mekanın kendi ikramları var misafirlerimize sunulan ancak kına organizasyonu olduğu için biz de ikramlarımızı sunduk. mekan oldukça ferah Mekanın iç kısmını kullandım bahçeside mevcut ve bir bitün olarak görsel açıdan gayet güzel bir görüntüsü var. masa düzeni süslemeleri gayet uygun vegüzeldi. lokasyon olarak ise oldukça kolay bulunabilecek bir mekan. hem şahsi araçla hem de toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilir.

  5. Öncelikle tercih sebebim ulaşımın rahat olması ve açık alan olmasıydı. 1000 kişilik bir kapasitesi var fakat ben 500 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim masa düzeni süslemeler gayet hoştu. Fiyatı uygun, toplu taşıma aracı var, yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim ve yemekleri lezzetliydi. Gelin odası temiz ve konforluydu pist alanı geniş ve rahattı.

  6. mekan kır mekanı ve buyuk organızasyonlara uygun bır mekan mekanı ozellıkle arastırmalarım sonucu ulasımı rahat dıye sectım ve mekanın organızasyonundan çok memnun kaldım. müzik sıstemı ve pıst alanı mekana çok uygundu. ışıklandırması çok ıyıydı yemeklı gerceklestırdım dugunumu 400 kişiliktı ve hızmetlerı ve sunumları benı kesınlıkte tatmın ettı şık ve duzenlı bır mekan.

  7. Oğlum için bir kaç mekan araştırdım.Bu mekanı tercih etti ve tam istediğimiz gibi bir düğün yaptık.Yaklaşık 450 kişilik yemekli bir düğün oldu.Yemeklerin servisi,sunumu tadı çok iyiydi.Hatta davetli sayısı çok olduğu için bize ek masa konusunda yardımcı oldular.Işıklandırmayı oğlum ayarladı ve tam istediği gibi oldu.Her masaya çiçekler konulması çok güzeldi.Orkestra bizi çok eğlendirdi.Ulaşım olarak zorlanma yaşamadık.Otopark hizmeti var. Davetlilerimden memnuniyetsizlik üzerine geri dönüş almadım.Memnun kalmışlar.Garsonların ilgisi çok iyiydi,çok alakadar oldular.Bu mekanı bahçesi çok geniş diye tercih ettik. Yiğenim de burada düğün yaptı onlarda çok memnun kaldılar. Her şey güzeldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir